Sunday 17th of November 2019   

«

»

Azmoone Melli

Print this نوشته

مشت نمونه خروار !

72757_164975826864276_4978835_n 532182_404653806243289_1780468951_n imagesVZGD3WBJ اناهیتا ببرک ۲ نچیب ۴

هموطن عزیز و گرامی به این چند سطر تعزیت نامه یک پرچمی دقیقاً توجه نمایید و ببینید که کمونست های بیدین و ملحد پرچمی چگونه می اندیشند و برای یکدیگر چه نوع تسلیت و تعزیت مینویسند ؟
آیا شما هموطن گرامی واقعاً فقط یک کمونست حزب دیموکراتیک خلق بخصوص جناح پرچم آنرا دیده اید که از اعتقادت و ایدلوژی الحادی و کفری مارکسیستی – لینینستی خویش گذشته باشد ؟
فلهذا برگشت دوباره اینها به قدرت با همین اعتقادات کفری ، الحادی و کمونیستی شان و نفرت و انزجار شان از اسلام ، خدا (ج) ، قرآن کریم ، پیامبر گرامی اسلام و ملت مسلمان و دین شعار شان و تقرر مجدد جنرالان بدنام و قاتل کمونست در پُست های حساس و کلیدی امنیتی از سوی تیکه داران معامله گر و ارزش فروش جهاد و مقاومت امروز در دولت ائتلافی ( ع و غ ) ، خود یک خیانت بزرگ به اسلام عزیز ، عقیده ، جهاد ، مقاومت و ملت مسلمان و آزادیخواه افغانستان میباشد !

و ما علینا الاالبلاغ

با تقدیم حرمت – ویس ناصری

******************************
Qassem Anam

به همه آن دوستان که در روز تشیع جنازه این زن مبارز افغان حضور به هم رسانیده بودم ( بودند ) ، زبانزد میکنم که با کدام وجدان آگاه گذاشتند تا آن چادور ( چادر ) سبز کثافت باره عربی را با نوشته های پوچ و بی مفهوم آن بر تابوت این فرشته زمینی بگسترانند ؟؟؟؟؟؟؟؟ بلی . و همچنان دیده میشود که تعداد هم این جمله فرسوده قرن بربریت را مینویسند (( انالله و انا …… ) راه واقعیتگرایی و راه خیالپردازان از هم سوا هستند . یادش در برگ های تاریخ ماندگار است و راه اش در دل زنان زیر ستم فرهنگ عرب جاهل فروزان است . قاسم انام
….. (( راهت درخشان و پرچم مبارزاتت در راه آزادی زنان بهین میهنت همیش در اهتزاز بادا ( داکتر اناهیتا راتبزاد )

Permanent link to this article: http://my.azmoone-melli.com/go/4692